Відгуки
Головна » Відгуки

Відгуки

  Сергій
  м. Чернівці
  Ford Fusion
  Сергій

  Ось я і за рулем машинки… я довірився Санька тобі і твоїй компанії і шалено, шалено щасливий. Це моя перша машина і вона ТОП!

  Маша та Іра
  м. Чернівці
  Nissan Rogue
  Маша та Іра

  Дякуємо Олександру та компанії A_Dream, за гарний підбір нашого авто, за чудовий настрій, чудове авто… за гарне шампанське, приїдем ще, обов’язково!

  Єремій Роман
  м. Чернівці
  Subaru
  Єремій Роман

  Я б хотів дуже подякувати Олександру і його команді, завдяки їхній праці ми відзняли дуже гарний ролік про моє авто і завдяки роліку дівчина з другого куточку України, сьогодні приїхала і придбала моє авто. Все завдяки роліку, побачила і закохалася. Ми не їхали на сервіс, не міряли фарбу прибором. Просто побачила ролік і закохалася. Я дуже вам вдячний за Вашу працю.

  Дядя Вася
  м. Чернівці
  Nissan Rogue, VW Passat, VW Golf
  Дядя Вася

  Можу сказати тільки хороше. Фірма адекватна, всі компетентні, не дивлячись на невеликий стаж роботи. Автомобілі вийшли по адекватній ціні, а головне в тій комплектації в якій я хотів! Дякую вам.

  Ірина
  м. Львів
  Chevrolet Spark 2017
  Ірина

  Щиро дякуємо команді A_Dream за те, що ви виконали мою мрію. Я щиро дякую всім хто долучився до ремонту і взагалі до всього, що стосується цієї шикарної машини. Дякую, що ви так класно робите свою справу!

  Ростислав
  м. Дніпро
  Ford Flex
  Ростислав

  Насамперед, хлопці вписалися в ті рамки, про які було домовлено. Щодо фінансів, усі спірні моменти і транспортні неприємності ми вирішили. Я всім задоволений, спасибі!