Розмитнення електрокарів. Закон про розмитнення електромобілів | Авто із США | A_Dream

Ваші контакти для зв'язку

*Тільки для зв'язку з вами, ніякого спаму

**Відправляючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та захистом персональних даниих A_Dream

Розмитнення електромобілів

Українці оцінили суттєві переваги електромобілів. Але які переваги та яка вартість розмитнення електромобілів в Україні? Відповіді на ці питання ви знайдете в статті.

Порахувати розмитрення електромобіля ви можете в нашому калькуляторі

Вибір

Щорічно збільшується популярність електрокарів. Першими зайшли на наш ринок Nissan Leaf і Tesla. Окрім них популярними стали Renault Fluence ZE, Volkswagen e-Golf  та фургон з електромотором Кangoo та ініші.

Ризики

Автовласники реально оцінюють ризики купівлі електромобіля на українському ринку, такі як:

  • проблематичний кузов – замасковані наслідки ДТП та приховану корозію;
  • спірна документація – ризик придбання авто, що знаходиться у заставі, під арештом, або ще знаходиться у кредиті;
  • машини-клони з дубльованим номерним знаком і техпаспортом легального авто;
  • відмотаний показник пробігу;
  • приховані дефекти.

Тому є сенс пригнати авто з США. Однак, придбати авто в Америці і зареєструвати його на території України самостійно досить непросто.

Наша компанія A-Dream бере на себе виконання усі необхідних процедур, залишаючи вам комфортне керування електромобілем. Один з таких моментів це розмитнення придбаного за кордоном електромобіля.

Розрахунок розмитнення

Введений у дію законопроект за номером 9260, продовжував пільгове розмитнення автомобілів, включаючи електричні на 4 роки. Тобто до 31.12.2022 року планувалось розмитнення електромобілів без оплати ПДВ, мита на в’їзд та акцизу.

Але вже з 1-го липня 2020 року цей закон може бути скасований дією законопроекту 3228 “Про митний тариф”. За його прийняття ВР проголосувала у червні 2020 року.  Згідно нього класифікувати електромобілі б/, завезені з США будуть окремим кодом (8703 80 90 10). Тобто автовласники будуть вимушені сплачувати ПДВ (20% від вартості автомобіля).

Також власники електрокарів не оплачують «дорожній збір» за користування автошляхами який додається до вартості пального, яке електромобілям не потрібне.

Якщо президент підтримає закон 3228 , вже у липні зміни можуть призвести до складнощів у розмитненні електрокарів та подорожчання (до 20-30%) автомобілів з електричним двигуном.

Звичайно, закон «Про митний тариф» викликав обурення у водіїв. Мова йде навіть про можливі страйки під стінами Верховної Ради. Їх ціллю буде нагадування депутатам про такі цінності як захист навколишнього середовища та здоров’я громадян України.

Звернувшись у нашу компанію A-Dream ви позбавляєте себе необхідності самостійно розбиратися у хащах законодавчих нововведень, витрачаючи на це свій час і кошти. Ми підберемо електромобіль, який максимально задовольнить ваші потреби, візьмемо участь у торгах, доставимо його в Україну, розмитнимо та доставимо з Одеси. Ми доставили з США понад 30 авто, тому знаємо всі процеси та “підводні камені” на аукціонах у США. Працюючи за вже налагодженою системою, ми допоможемо вам з усіма процедурами розмитнення.

Безкоштовний підбір авто

Залиште своє ім’я і телефон, і ми одразу почнемо моніторити авто вашої мрії

*Тільки для зв'язку з вами, ніякого спаму

**Відправляючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та захистом персональних даниих A_Dream

Схожі статті

50

Хто проїде більше? Кращі електрокари за запасом ходу

Скільки машина проїде на одному повному заряді взимку? Як спека впливає на заряд акумулятора? Як проїжджати на повній зарядці довше? І це ще... Читати далі →
#

Щоденний підбір авто з США! Підписуйтесь

Наш менеджер Іванна, кожного дня буквально "шерстить" американські аукціони, та викладає найоптимальніші aвто в наші пабліки, тому підписуйтесь і будьте в курсі останніх лотів.