Розмитнення електромобілів
Головна » Статті про авто із США » Розмитнення електромобілів

Розмитнення електромобілів

456

3 хв займе читання

5/5 - (1 голос)

Українці оцінили суттєві переваги електромобілів. Але які переваги та яка вартість розмитнення електромобілів в Україні?

Порахувати розмитнення електромобіля ви можете в нашому калькуляторі

Щорічно збільшується популярність електрокарів. Першими зайшли на наш ринок Nissan Leaf і Tesla. Окрім них популярними стали Renault Fluence ZE, Volkswagen e-Golf  та фургон з електромотором Kangoo та інші.

Нові правила розмитнення

Ризики купівлі електромобіля в Україні

Автовласники реально оцінюють ризики купівлі електромобіля на українському ринку, такі як:

  • Проблематичний кузов – замасковані наслідки ДТП та приховану корозію;
  • спірна документація – ризик придбання авто, що знаходиться у заставі, під арештом, або ще знаходиться у кредиті;
  • машини-клони з дубльованим номерним знаком і техпаспортом легального авто;
  • відмотаний показник пробігу;
  • приховані дефекти.

Тому є сенс пригнати авто з США. Однак, придбати авто в Америці та зареєструвати його на території України самостійно досить непросто.

Наша компанія A-Dream бере на себе виконання усі необхідних процедур, залишаючи вам комфортне керування електромобілем. Один з таких моментів це розмитнення електромобіля.

Олександр – керівник компанії A_dream

Розрахунок розмитнення електрокарів

Введений у дію законопроєкт за номером 9260, продовжував пільгове розмитнення автомобілів, включаючи електричні на 4 роки. Тобто до 31.12.2022 року планувалось розмитнення електромобілів без оплати ПДВ, мита на в’їзд та акцизу.

Але вже з 1-го липня 2020 року цей закон може бути скасований дією законопроєкту 3228 “Про митний тариф”. За його прийняття ВР проголосувала у червні 2020 року.  Згідно з ним класифікувати електромобілі б/у, завезені з США будуть окремим кодом (8703 80 90 10). Тобто автовласники будуть вимушені сплачувати ПДВ (20% від вартості автомобіля).

Також власники електрокарів не оплачують «дорожній збір» за користування автошляхами який додається до вартості пального, яке електромобілям не потрібне.

Якщо президент підтримає закон 3228, вже у липні зміни можуть призвести до складнощів у розмитненні електрокарів та подорожчання (до 20-30%) автомобілів з електричним двигуном.

Звичайно, закон «Про митний тариф» викликав обурення у водіїв. Мова йде навіть про можливі страйки під стінами Верховної Ради. Їх ціллю буде нагадування депутатам про такі цінності як захист навколишнього середовища та здоров’я громадян України.

Звернувшись у нашу компанію A-Dream ви позбавляєте себе необхідності самостійно розбиратися у хащах законодавчих нововведень, витрачаючи на це свій час і кошти. Ми підберемо електромобіль, який максимально задовольнить ваші потреби, візьмемо участь у торгах, доставимо його в Україну, розмитнимо та доставимо з Одеси. Ми доставили з США понад 30 авто, тому знаємо всі процеси та “підводні камені” на аукціонах у США. Працюючи за вже налагодженою системою, ми допоможемо вам з усіма процедурами розмитнення.

Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах