Квадроцикли із США
Головна » Статті про авто із США » Квадроцикли із США

Квадроцикли із США

306

2 хв займе читання

5/5 - (1 голос)

Квадроцикли з Америки – це дуже вигідно! Наша компанія займається купівлею і доставленням такого нетрадиційного виду транспорту із США. Якщо ви хочете купити модель від Polaris, Yamaha, Honda, Kawasaki або будь-якої іншої марки, ми “під ключ” привеземо бажаний квадроцикл з Америки, розмитнимо і доставимо вам на вказану адресу.

За свою допомогу ми безумовно візьмемо комісію, але навіть з нею, а також транспортуванням по морю, митним очищенням і переправленням по суші, квадроцикл із США обійдеться на 25-50% дешевше ринкової ціни в Україні.

Квадроцикли з аукціонів США – це якісні транспортні засоби від провідних світових брендів, які мають мінімальний ступінь зносу. У деяких випадках технічний стан є близьким до нових екземплярів з магазину. Нам відомі головні площадки для пошуку техніки.

Співпрацюємо з офіційним договором, повністю прозорий процес покупки.

Олександр – керівник компанії A_dream

Які квадроцикли з Америки ми доставляємо в Україну?

Ми возимо одномісні та двомісні моделі, бензинові, дизельні та електро, ГБО і та гібриди. Вам потрібно лише вибрати, а наші фахівці куплять для вас у США колишній у використанні квадроцикл і привезуть до вашого міста за 1,5-2 місяці. Співпрацюємо з офіційним договором, повністю прозорий процес покупки. Ми привозимо квадроцикли з Америки для дорослих і дітей, з невеликим пробігом і різними видами двигунів.

Квадроцикли від бренду Honda
Квадроцикли від бренду Honda
Квадроцикл Kawasaki
Квадроцикл Kawasaki
Квадроцикли Polaris
Квадроцикли Polaris

Більшість з них належать до категорії спортивних моделей (ATV) або спеціалізованих, тобто створених під певні потреби. Потужність – від 125 до 1000 кубів. Привід – задній, передній або повний. Вид силової установки – бензин, дизель, ГБО, гібрид, електро.

Як купити?

Для того, щоб скористатися нашими послугами необхідно:

• Звернутися в нашу компанію;
• Підібрати оптимальну для Вас модель – у цьому допоможе особистий менеджер;
• Підписати договір.

Наша компанія комплексно супроводжує покупку, від вас потрібно лише – участь у виборі квадроциклу із США та оплата покупки в потрібний момент. Всі труднощі з викупу техніки з аукціону і його транспортуванні по морю, а потім по суші, ми беремо на себе!

Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах

Інші статті з цієї рубрики