Квадроцикл з США. ЯК вибрати і замовити | A_Dream

Ваші контакти для зв'язку

*Тільки для зв'язку з вами, ніякого спаму

**Відправляючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та захистом персональних даниих A_Dream

Квадроцикли з США

Наша компанія займається купівлею і доставкою транспортних засобів з США. Якщо ви хочете купити квадроцикл Polaris, Yamaha, Honda, Kawasaki або будь якої іншої марки, ми “під ключ” привеземо бажану модель з Америки, розмитнимо і доставимо вам на вказану адресу.

За свою допомогу ми безумовно візьмемо комісію, але навіть з нею, а також транспортуванням по морю, митної очищенням і переправленням по суші, “американський” квадроцикл обійдеться на 25-50% дешевше ринкової ціни в Україні.

Квадроцикли з аукціонів США – це якісні транспортні засоби від провідних світових брендів, які мають мінімальну ступінь зносу. У деяких випадках технічний стан є близьким до нових екземплярів з магазину. Нам відомі головні площадки для пошуку техніки.

Співпрацюємо з офіційним договором, повністю прозорий процес покупки.

Ми возимо одномісні і двомісні моделі, бензинові, дизельні і електро, ГБО і та гібриди. Вам потрібно лише вибрати, а наші фахівці куплять для вас у США бувший у використанні квадроцикл і привезуть до вашого міста за 1,5-2 місяці. Співпрацюємо з офіційним договором, повністю прозорий процес покупки. Ми привозимо квадроцикли для дорослих і дітей, з невеликим пробігом і різними видами двигунів.

Більшість з них відносяться до категорії спортивних моделей (ATV) або спеціалізованих, тобто створених під певні потреби. Потужність – від 125 до 1000 кубів. Привід – задній, передній або повний. Вид силової установки – бензин, дизель, ГБО, гібрид, електро.

Для того, щоб скористатися нашими послугами необхідно:

• Звернутися в нашу компанію;
• Підібрати оптимальну для Вас модель – у цьому допоможе особистий менеджер;
• Підписати договір.

Наша компанія комплексно супроводжує покупку, від вас потрібно лише – участь у виборі транспортного засобу і оплата покупки в потрібний момент. Всі труднощі з викупу техніки з аукціону і його транспортуванні по морю, а потім по суші, ми беремо на себе!

Безкоштовний підбір авто

Залиште своє ім’я і телефон, і ми одразу почнемо моніторити авто вашої мрії

*Тільки для зв'язку з вами, ніякого спаму

**Відправляючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та захистом персональних даниих A_Dream

Схожі статті

98

Типи американських техпаспортів (Titles)

Які техпаспорта бувають в США, і які можна купувати У цій статті ми розповімо, які типи документів на машину існують на аукціонах в... Читати далі →
65

Сільгосптехніка з США

Постійно зростаючі українські фермерські господарства потребують надійної і якісної сільськогосподарської техніки. Комбайни, трактори та інша с/г техніка виготовлена в Україні, заставляє бажати кращого.... Читати далі →
97

Човни з США

Переваги покупки водного транспорту на аукціонах США очевидні. Фінансове вкладення буде престижним і вигідним. На ринку України звичайно також можна придбати хороший човен,... Читати далі →
107

Розмитнення авто. Нові Тарифи – 8487/8488!

Розмитнення авто в Україні, одна з найболючіших тем. В цій статті дамо відповідь від чого залежить вартість розмитнення та як зекономити на розмитненні.... Читати далі →
#

Щоденний підбір авто з США! Підписуйтесь

Наш менеджер Іванна, кожного дня буквально "шерстить" американські аукціони, та викладає найоптимальніші aвто в наші пабліки, тому підписуйтесь і будьте в курсі останніх лотів.