Як купити авто із США
Головна » Статті про авто із США » Як купити авто із США

Як купити авто із США

664

7 хв займе читання

5/5 - (1 голос)

Як купити авто із США та не розчаруватися у виборі? Скоріше за все ви хотіли б все продумати. Тому хочемо поділитися з вами тим, як відбувається процес купівлі машин з Америки.

Придбати авто з США можна самостійно або скористатися послугами компанії, яка має в цьому досвід і може допомогти вам зробити це легше і швидше. Але в обох випадках є певні ризики.

Якщо ви вирішили купити авто з Америки самостійно

Хоча декому вдається пригнати авто із США самому, далеко не всі задоволені покупкою. З якими труднощами млжна зіткнутися?

По-перше, обираючи авто лише по фото, можна помилитись. Легко упустити деталі, якщо ви не дуже розбираєтесь в автомобілях.

По-друге, вам самостійно прийдеться вирішувати багато питань. Наприклад, потрібно спочатку зареєструватися на аукціоні, оплатити збір, проконтролювати переміщення вашого авто в США. Також прийдеться самому пройти декілька процедур з митницею України та багато інших нюансів, які обов’язково з’являться в процесі доставлення.

man having problem with his car
Як купити авто із США та не розчаруватися

Які помилки можна допустити якщо прингнати авто із США самостійно

 • Купити машину у “сірих дилерів”, тобто перекупників. Вони можуть відремонтувати авто перед аукціоном і ви не знаючи цей факт, купити “утопленика”.
 • Не врахувати додаткові витрати: вартість лота, доставлення, митні платежі. Часто помиляються саме в розрахунку вартості ремонту авто, адже на фото може бути не до кінця зрозуміло, які пошкодження насправді має автомобіль.
 • Оплата через різних осіб. Всі платежі повинен здійснювати тільки майбутній власник авто.
 • Обрати ненадійну логістичну компанію, яка має доставити ваш лот в потрібний вам порт. Помилившись з вибором ви можете значно ускладнити процес оплати та збільшити час доставлення.
 • Оформити митні документи з помилками. Щоб пригнати авто із США в Україну, потрібно оформити декілька платежів. Щоб це оптимізувати, вам прийдеться найняти митного брокера. І якщо в документах будуть помилки, це продовжить термін доставлення автомобіля.

Як бачимо, часто можна отримати машину не в тому стані, на який розраховували та не за ті кошти, які планували витратити на авто. Тому варто подумати над можливими ризиками, щоб уникнути розчарування.

Як купити авто із США в Україну через компанію

В Україні все частіше можна почути випадки, коли нечесні компанії залишили людину без машини та без грошей. Тому необхідно також перевірити тих, кому плануєте довіритись. Важливими критеріями є наявність офісу, де ви можете особисто познайомитися з командою, яка вам допомагатиме. Також важливо, щоб компанія мала справжні відгуки людей, які з нею співпрацювали.

Чому краще звернутися за допомогою в компанію

 • Наявність ліцензій та документів, які дозволяють їм брати участь в аукціонах, де є доступ тільки дилерам. Це дає можливість придбати авто насправді вигідно.
 • Компанія має експертів, які детально розбирають технічний стан автомобіля ще, до того як придбати його. Так ви отримаєте авто в тому стані, який був вказаний.
 • Всі клопоти, пов’язані з оформленням документів та доставлення авто, компанія візьме на себе. Ви зекономите свій час, нерви та кошти.

Ми — компанія A-dream, пропонуємо план для втілення вашої мрії — придбати комфортне авто за вашим бюджетом. Зараз розповімо, як купити авто із США без зайвих клопіт.

6 кроків, які приведуть вас до успішної купівлі:

1. Ви розповідаєте нам про свої вимоги щодо характеристик майбутнього автомобіля, а також бюджету, в який потрібно вкластися. Ми підбираємо варіанти авто з невеликими ушкодженнями та рахуємо вартість разом з розмитненням. Ви обираєте той, що вам подобається. 

2. Укладаємо договір та оплачуємо обов’язковий страховий депозит у розмірі 400$. (Якщо ви передумаєте купувати авто і не пройшло тижня, ми повернемо вам кошти. Якщо пройшло більше ніж тиждень, ви можете передати депозит родичу, другу, будь-кому по рекомендації)

3. Ми візуально та за допомогою сервісів перевіряємо авто та знаходимо скриті пошкодження. Також вивчаємо звіти від поліції та страхових компаній, щоб ви знали історію свого авто.

4. Купуємо автомобіль на аукціоні. Для цього беремо участь в аукціоні, який вирішили придбати.Після виграшу оплачуємо рахунок через SWIFT – переказ упродовж 2-х днів.

5. Ваше авто доставляється з порту США в порт Одеси за 6 – 8 тижнів.

6. Ви отримуєте автомобіль, інформацію про доставлення, повний пакет документів на своє ім’я для розмитнення в Україні. Ви отримуєте після розмитнення ТЗ, яке було замовлено, тому що в договорі прописані марка, модель, рік виробництва та VIN-код.

Дехто каже, що 300-700$ за послуги компанії це дорого. Але спробуйте самостійно організувати весь процес від пошуку авто до доставлення. Навряд вам вдасться витратити меньше коштів без досвіду. Скоріше за все, ви витратите набагато більше не тільки грошей, але й часу.

Олександр, керівник компанії A_Dream

На нашому сайті ви можете підібрати авто по фільтрам, переглянути які є авто із США в наявності в Україні та розрахувати вартість доставки.

Чому ви можете спати спокійно, довіривши нам доставку авто із США?

 • Ми маємо 4 партнери в США, які спрощують оплату всіх необхідних зборів.
 • Працюємо без посередників.
 • Робимо додаткові фото та відео, щоб ви мали точне уявлення про авто.
 • У нас налагоджена логістична система, це дозволяє швидко доставляти авто.
 • Не робимо неприємних сюрпризів, таких як пліснява, бруд та інше.
 • Ми доставили багато авто, тому на всіх етапах маємо людей, яким довіряємо.
 • Маємо власне СТО, це дозволяє контролювати якість ремонту автомобіля.
 • Надаємо 2 роки гарантії на ремонт.

Ви самі приймаєте рішення, як купити авто з США, самостійно чи за допомогою компанії. Якщо ви вирішили скористатися нашими послугами, ми з радістю розповімо про всі нюанси співпраці з нами. Якщо у вас залишились питання, дзвоніть нам і ми більше розповімо про те, як купити авто із США вигідно для вас.т Нам немає що приховувати від вас, бо наша мета — це задоволені клієнти, які рекомендуватимуть нас іншим.

 Доречі, можете переглянути відеовідгуки від наших клієнтів а також переглянути цікаві відео про пригнані авто та обзори про них.

Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах

Інші статті з цієї рубрики