Що потрібно знати про вибір авто із США?
Головна » Статті про авто із США » Що потрібно знати про вибір авто із США?

Що потрібно знати про вибір авто із США?

869

3 хв займе читання

5/5 - (1 голос)

Замовити авто із США – досить приваблива пропозиція. Якщо все зробити правильно, можна підібрати авто за доступною ціною, в дуже хорошому стані та пристойною комплектацією. В такому разі авто з Америки ще довго прослужить новому власнику. Але можливо ви маєте сумніви, бо чули про випадки, коли не все так оптимістично. Чому? Тому що існують небезпеки, якщо вибір авто та компанії неправильний.

Небезпеки при купівлі авто із США в Україну

По-перше, у разі невдалого вибору авто, є ризик викласти останні гроші за іномарку, а потім залишитися з металоломом, який не підлягає ремонту.

По-третє, шахраїв, які заявляють, що є профі, стає дедалі більше. Вони маскують машину з серйозними пошкодженнями, видаючи за авто в хорошому стані. Ви просто дивитесь на правильно зроблені фото з найкращих ракурсів, низьку ціну та не підозрюєте, який непотріб вас чекає.

По-друге, при самостійній покупці можна потрапити в неприємні ситуації, не знаючи, як працює система. Вас можуть легко обдурити в різних нюансах, де розбираються виключно професіонали та досвідчені торговці.

Що потрібно знати про вибір авто

Вибір авто з Америки. Як вас можуть обманути

Найважливіше – знати, до кого звертатися за допомогою. Навіть, якщо вони називають себе компанією, це не обов’язково так і є. Дослідіть, хто вони, завітайте в офіс, поспілкуйтеся особисто, перегляньте реальні відгуки.

Добре познайомтеся з тими, куму довірятимете свої кошти! Умови мають бути вигідними для вас, але не казковими.

Олександр – керівник компанії A_dream

Теж дуже важливо детально перевіряти те, що купуєш. Тут теж не обійтися без поради фахівців, які вміють правильно вибирати автомобілі, оцінювати їх по фото та характеристикам. Коли українські автолюбителі вибирають автомобіль в Америці, не виїжджаючи з України, їм складно детально простежити історію експлуатації авто, уточнити, хто справжній власник автотехніки.

Якщо ваш вибір – A_dream

Ми – компанія A_dream, гарантує вам, що зможемо попередити ризики, розібратися в нюансах покупки та документації. Ми маємо досвід в тому, що робити та в якій послідовності, аби покупка авто з Америки була безпечною та найбільш вигідною для вас. 

Ми не тримаємо клієнта в незнанні, про те що відбувається. Ми даємо фотозвіт на всіх етапах співпраці та складаємо договір.

Компанія A_dream цінує свою репутацію, та дбає про потреби клієнта

Олександр – керівник компанії A_dream

Будемо раді співпраці з вами та можемо проконсультувати вас в любий зручний для вас час!

Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах

Інші статті з цієї рубрики