Сертифікація авто із США на території України
Головна » Статті про авто із США » Сертифікація авто із США на території України

Сертифікація авто із США на території України

2550

4 хв займе читання

5/5 - (2 голоси)

Якщо ви роздумуєте про купівлю машини, вам потрібно знати що таке сертифікація авто із США. Згідно з офіційними даними ще 23.11.2018 – Президент України підписав законопроєкти 8487/8488, які прийшли на зміну «закону №3251 про Пільгові розмитнення в Україні» 2019 року. Тільки починаючи цікавитися тонкощами процедури купівлі авто з США, потенційним покупцям стає ясно, що машині необхідний обов’язковий сертифікат. Він необхідний ще до проходження розмитнення і постановки автомобіля на облік. Наша компанія вже давно працює в сегменті постачання автомобілів з США в Україну і може допомогти вам розібратися в цьому питанні.

Що таке сертифікація авто із США?

Автомобілям, що пригнані з території США необхідно отримати сертифікат на відповідність європейським вимогам. Це зумовлено розбіжностями у вимогах європейської та американської систем сертифікації. В першу чергу це стосується умов безпеки та експлуатації. 

Постає логічне питання, якщо Volkswagen, виготовлений німецьким авто концерном, по всьому світу визнаний надійним і безпечним авто, навіщо сертифікувати його тільки тому, що він був пригнаний з Америки. А річ у тому, що Volkswagen, який виготовлявся для американського ринку відрізняться за технічними характеристиками від Volkswagen, який виготовляли під європейський ринок.

Відмінностей досить багато. Це і характеристики світлової оптики, і шкала показників швидкості, і тонування лобового скла – дозволене в Америці та заборонене у Європі.

Сертифікат Євро-5, вимоги до сертифікації

Для того, щоб автомобіль підлягав під вимоги сертифікації, він повинен відповідати певним технічним характеристикам:

  • Білі передні габаритні вогні.
  • Стаціонарні показники поворотів на бічних дзеркалах або передніх крилах. Колір – жовтий.
  • Жовті задні показники поворотів.
  • Стаціонарно обладнані протитуманні фари (ВТФ) червоного кольору ззаду. Повинні включатися лише при включенні ближнього світла та автоматично вимикатися його вимкнення. Кнопка включення має бути виведена окремо від індикації заднього ВТФ. У випадку, якщо ззаду один ВТФ, він має розташовуватися у центрі, або зліва.
  • На спідометрі має зображатися швидкість в кілометрах, у крайньому разі допустима аналогова шкала. Якщо табло цифрове, воно має мати функцію перемикання з миль на кілометри.
  • Лобове і переднє скло, а також світлова оптика не повинні бути затоновані.

Сертифікація відповідності ТЗ. Де її отримати?

Ми допомагаємо своїм замовникам пройти сертифікацію та отримати сертифікат Євро 5. Слід звернути увагу на те, що видає його в Україні лише обмежена кількість організацій. У Києві:

  • ДП «Державтотрансндіпроект»;
  • ДП «Укрметртестстандарт»;
  • ДП «УкрЦВСЗПП».

Також сертифікат можна отримати у Запоріжжі – ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» і у Львові – ДП «Львівстандартметрологія» і ДП НДІ «Система».

Сертифікат на авто із США. Вартість оформлення

Для того, щоб отримати сертифікат (він коштує 800 грн), необхідно пройти платний тест. Його вартість становить від 2000 до 8000 гривень. Звичайно, можуть знайтися люди, що запропонують отримати сертифікат ще до того, як авто перетне український кордон. Такі посередники оцінюють свої послуги у 3000 грн. Але, гарантувати законність такого підходу і легальність оформленого сертифіката при цьому не гарантована.

Наша допомога

Ми  пропонуємо послуги по пригону авто з США, включаючи документальний супровід. Тобто, оформлення сертифіката відповідності – це так само питання, яким ми займаємося самі. Тобто наші працівники готують автомобіль під цю процедуру і гарантують, що вона буде виконана, згідно з вимогами чинного законодавства і буде абсолютно прозорою.

Якщо у вас залишились запитання з приводу сертифікації авто із США, заповніть форму нижче і ми вас з радістю проконсультуємо.

Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах