Cертифікація авто з США, ціна | Авто із США | A_Dream

Ваші контакти для зв'язку

*Тільки для зв'язку з вами, ніякого спаму

**Відправляючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та захистом персональних даниих A_Dream

Сертифікація авто із США на території України

Згідно офіційних даних ще 23.11.2018 – Президент України підписав законопроекти 8487/8488, які прийшли на зміну «закону №3251 про Пільгові розмитненні в Україні» 2019 року.

Тільки починаючи цікавитися тонкощами процедури купівлі авто з США потенційним покупцям стає ясно, що машині необхідна обов’язкова сертифікація. Вона необхідна ще до проходження розмитнення і постановки автомобіля на облік. Наша компанія вже давно працює в сегменті поставок автомобілів з США в Україну.

Що таке сертифікація авто з США?

Автомобілям, що пригнані з території США необхідно отримати сертифікат на відповідність європейським вимогам. Це зумовлено розбіжностями у вимогах європейської і американської систем сертифікації. В першу чергу це стосується умов безпеки і експлуатації. 

Постає логічне питання, якщо Volkswagen, виготовлений німецьким авто концерном, по всьому світу визнаний надійним і безпечним авто, навіщо сертифікувати його тільки тому, що він був пригнаний з Америки. А справа в тому, що Volkswagen, який виготовлявся для американського ринку відрізняться по технічним характеристикам від Volkswagen, який виготовляли під європейський ринок.

Відмінностей досить багато. Це і характеристики світлової оптики, і шкала показників швидкості, і тонування лобового скла – дозволене у Америці і заборонене у Європі.

Сертифікат Євро-5, вимоги

Для того, щоб автомобіль підлягав під вимоги сертифікації, він повинен відповідати певним технічним характеристикам:

  • Білі передні габаритні вогні.
  • Стаціонарні показники поворотів на бічних дзеркалах або передніх крилах. Колір – жовтий.
  • Жовті задні показники поворотів.
  • Стаціонарно обладнані протитуманні фари (ВТФ) червоного кольору ззаду. Повинні включатися лише при включенні ближнього світла і автоматично вимикатися його вимкнення. Кнопка включення має бути виведена окремо від індикації заднього ВТФ. У випадку, якщо ззаду один ВТФ, він має розташовуватися у центрі, або зліва.
  • На спідометрі має відображатися швидкість в кілометрах, у крайньому випадку допустима аналогова шкала. Якщо табло цифрове, воно має мати функцію перемикання з миль на кілометри.
  • Лобове і переднє скло, а також світлова оптика не повинні бути затоновані.

Де можна отримати сертифікат відповідності ТЗ

Ми допомагаємо своїм замовникам отримувати сертифікат Євро 5. Слід звернути увагу на те, що видає його в Україні лише обмежена кількість організацій. У Києві:

  • ДП «Державтотрансндіпроект»;
  • ДП «Укрметртестстандарт»;
  • ДП «УкрЦВСЗПП».

Також сертифікат можна отримати у Запоріжжі – ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» і у Львові – ДП «Львівстандартметрологія» і ДП НДІ «Система».

Вартість оформлення

Для того щоб отримати сертифікат (він коштує 800 грн.)необхідно пройти платний тест. Його вартість становить від 2000 до 8000 гривень. Звичайно, можуть знайтися люди, що запропонують отримати сертифікат ще до того, як авто перетне український кордон. Такі посередники оцінюють свої послуги у 3000 грн. Але, гарантувати законність такого підходу і легальність оформленого сертифікату при цьому не гарантована.

Наша допомога

Ми  пропонуємо послуги по пригону авто з США, включаючи документальний супровід. Тобто, оформлення сертифіката відповідності – це так само питання, яким ми займаємося самі. Тобто наші працівники готують автомобіль під цю процедуру і гарантують, що вона буде виконана згідно вимог чинного законодавства і буде абсолютно прозорою.

Для консультації заповніть форму нижче.

Безкоштовний підбір авто

Залиште своє ім’я і телефон, і ми одразу почнемо моніторити авто вашої мрії

*Тільки для зв'язку з вами, ніякого спаму

**Відправляючи форму ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності та захистом персональних даниих A_Dream

Схожі статті

115

Розмитнення електромобілів

Українці оцінили суттєві переваги електромобілів. Але які переваги та яка вартість розмитнення електромобілів в Україні? Відповіді на ці питання ви знайдете в статті.... Читати далі →
108

Розмитнення авто. Нові Тарифи – 8487/8488!

Розмитнення авто в Україні, одна з найболючіших тем. В цій статті дамо відповідь від чого залежить вартість розмитнення та як зекономити на розмитненні.... Читати далі →
77

Покупка Pick-Up все, що потрібно знати

Америка славиться своїми потужними пікапами. Американці їх називають траками. Траки – це робочі конячки, призначені для абсолютно різних завдань. Залежно від комплектації одна... Читати далі →
#

Щоденний підбір авто з США! Підписуйтесь

Наш менеджер Іванна, кожного дня буквально "шерстить" американські аукціони, та викладає найоптимальніші aвто в наші пабліки, тому підписуйтесь і будьте в курсі останніх лотів.