Сільгосптехніка із США
Головна » Статті про авто із США » Сільгосптехніка із США

Сільгосптехніка із США

881

3 хв займе читання

5/5 - (1 голос)

Сільгосптехніка із США – хороша можливість полегшити роботу українських фермерів. Комбайни, трактори та інша спецтехніка виготовлена в Україні, залишає бажати ліпшого. Саме тому оптимальним рішенням сучасних фермерів є купівля техніки для своїх потреб у США.

Звісно, придбання нових комбайнів, тракторів, чи іншої сільськогосподарської техніки обійдеться надто дорого. Але, наша компанія пропонує чудову альтернативу – спецтехніку з Америки, що була у використанні, гарантуючи при цьому її високу якість і демократичну вартість.

Чому пригін сільгосптехніки із США вигідний для вас? Ціна на трактори, комбайни, спеціалізовані машини набагато нижче, ніж в Україні чи Європі.

Олександр, керівник компанії A_dream

З нашою допомогою ви зможете обрати сільгосптехніку із США від світових лідерів у сфері її виробництва. Будь-яке аграрне підприємство критично залежить від якісної та надійної спецтехніки: комбайнів, тракторів, сівалок тощо. Вартість машин безпосередньо залежить від їх функціональних можливостей, напрацьованих мотогодин і віку.

При чому б/у комбайн на українському ринку коштує дорого, тому варіант придбання спецтехніки з Америки є чудовою нагодою заощадити кошти. Техніка, придбана на американських аукціонах, це синонім якості, довгих років служби та простоти в обслуговуванні. Ціна на неї цілком виправдовує себе. Вона проста в обслуговуванні, на неї завжди є запчастини, як оригінальні, так і не менш якісні аналоги.

Ми пропонуємо величезний вибір комбайнів, тракторів, сівалок та іншої сільгосптехніки із США під найрізноманітніші потреби. У нас ви зможете отримати професійну консультацію щодо того, який саме бренд обрати. До прикладу, самими популярними та перевіреними часом виробниками комбайнів є Джон Дір, Нью Холланд і Кейс.

Трактор Джон Дір
Трактор Джон Дір
Сільгосптехніка New Holland
Сільгосптехніка New Holland
Спецтехніка від Кейс
Спецтехніка від Кейс

Компанія Нью Холланд відома своєю серією комбайнів СХ і CR, а також іншої дуже надійною сільгосптехнікою такою, як тюковщики, обприскувачі, плуги, жатки й т.д. Фірма Case IH – одна з найсильніших у світі по важким тракторам, сівалок, причепів і важким комбайнам.

Чим сільгосптехніка із США вигідна для вас?

По-перше, ціна на трактори, комбайни, спеціалізовані машини набагато нижче, ніж в Україні чи Європі. По-друге, їх асортимент вражає, адже на американському ринку перепродується абсолютно все. Наша компанія допоможе з підбором, купівлею, доставкою та оформленням будь-якої сільгосптехніки та іншої спецтехніки із США в Україні.

З нашою допомогою ви можете привезти під замовлення абсолютно будь-яку спецтехніку з Америки, починаючи від найважчих комбайнів, закінчуючи мінітракторами або екскаваторами-навантажувачами. Ми зробимо все, щоб обрана вами спецтехніка задовольнила всі ваші очікування!

Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах

Інші статті з цієї рубрики