Авто із США для таксі (таксистів)
Головна » Статті про авто із США » Авто із США для таксі (таксистів)

Авто із США для таксі (таксистів)

420

4 хв займе читання

5/5 - (1 голос)

Активно набираючи обертів, сфера перевезень вимагає постійного поновлення автопарку. Водії таксі намагаються ретельно підбирати транспорт, що буде повністю задовольняти їхні потреби. Але, придбати авто відповідної якості на місцевому ринку практично не можливо. Тому все більша кількість таксистів та власників автопарків віддають перевагу тому, щоб пригнати собі для роботи автомобіль із США.

Чому авто із США популярні серед таксистів?

Авто для таксистів, повинен відповідати деяким важливим критеріям. Вони більше воліють користуватися комфортабельними седанами, ніж хетчбеками. Універсали в них практично не мають попит. Автомобіль для роботи в таксі повинен бути максимально комфортним для пасажира спереду і ззаду.

Все більша кількість таксистів та власників автопарків віддають перевагу тому, щоб пригнати собі для роботи автомобіль з США.

Про комфорт водія теж не потрібно забувати, особливо це важливо для таксистів, котрі по роботі зобов’язані довго сидіти на одному місці. Досить часто вони проводять за кермом 8-12 годин за зміну. При цьому машина для таксі повинна мати достатньо місця ззаду, щоб навіть пасажир високого зросту не відчував дискомфорту.

Наявність місткого багажника в таксі – це також безсумнівний плюс. Окрім цього автомобіль мусить бути економічним і легко управлятися в насиченому міському потоці. Занадто багато критеріїв? Насправді машин, які підпадають під ці вимоги, на ринку більш ніж достатньо. Наведемо для прикладу декілька моделей авто для таксі, які краще за все приганяти із США.

Volkswagen Jetta. Чому варто звернути увагу таксистам?

Це представник німецького автопрому, який в США представлений бензиновими, дизельними та гібридними варіантами. Для пригону таксистам підійде будь-який із зазначених. Наші працівники виберуть машину з перевіреною технічною частиною, нескрученим пробігом і мінімальними ушкодженнями.

Volkswagen Jetta
Volkswagen Jetta

Авто з американського ринку порадує збільшеним об’ємом багажника (до 439 літрів), стабілізованою підвіскою, непоганим за якістю салоном. Для таксі можна брати атмосферний і переводити його на газ. У Києві або іншому великому місті досить майстрів, які впораються з цим завданням всього за пару днів. Варто пам’ятати, що гібридні версії є новими та дорожчими, тому як мають низьку витрату палива.

Toyota Camry. Чому це хороший вибір для таксі?

Toyota Camry не надто часто зустрінеш у використанні таксистами, адже такі машини більше належати до класу бізнес. Але для пригону вони залишаються популярними, не дивлячись на високу вартість. Головна причина – це надійність вузлів і агрегатів. Навіть через 5 років нещадної експлуатації машина керована, не гримить і не трясеться на кожній купині. Дається взнаки японська педантичність і використання якісних матеріалів для основних частин автомобіля. Ходова вкрай добре справляється з українськими дорогами та «ковтає» будь-які нерівності. Додайте сюди ще безпроблемну коробку перемикання передач, економічний мотор, і ви отримаєте практично ідеальний варіант. Якщо пощастить і злегка розширити бюджет, можна взяти автомобіль з гібридною силовою установкою.

Toyota Camry
Toyota Camry

Звернувшись в компанію A_dream, ви отримуєте якісний сервіс, тому що ми зацікавлені в тому, щоб ви нас рекомендували іншим. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, документи та фотозвіти. Розкажемо про розмитнення та сертифікацію. Звертайтеся і ми будемо з усіх сил намагатися допомогти вам підібрати ідеальне авто для таксі із США.

Toyota Camry та задоволений власник
Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах

Інші статті з цієї рубрики