Переваги авто із США
Головна » Статті про авто із США » Переваги авто із США

Переваги авто із США

642

3 хв займе читання

5/5 - (2 голоси)

Ринок американських автомобілів вражає низькою вартістю і високою якістю, що особливо яскраво видно у порівнянні з українським вторинним ринком. Це спричиняє великий попит на вживані авто з США. Але слід враховувати, що переваги авто із США будуть вагомі лише у тому випадку, якщо цим будуть займатися компетентні фахівці спеціалізованої фірми. В інакшому випадку, при самостійних спробах купити та пригнати авто з Америки недоліки можуть значно перевищити переваги.

Основні переваги авто з Америки

Попит на вживані американські авто зумовлений в першу чергу менталітетом американців. Вони не вважають за потрібне ремонтувати старе авто, чи навіть просто довго користуватися ним. Натомість купують нову машину, або навіть оформлюють на неї кредит. Саме тому на вторинному американському ринку можна знайти багато достойних представників відомих авто концернів.

Перша перевага Економія

Багато автомобілів виставляються на аукціони представниками страхових компаній. Після символічних ДТП їх продають за символічні суми. Це наочний приклад того, що Америка перенасичена автомобілями та готовністю розраховувати вторинний ринок на покупців з інакших країн, включаючи й Україну. Тобто, перший плюс – економія.

Маленький пробіг

Другою перевагою вважається пробіг американських авто. І тут знову місцевий менталітет. В середньому авто пробігає за рік 20 тис. км. На довгі відстані американці звично подорожують літаками. Значне значення для маленького пробігу має і то, що практично у кожній американській родині є по дві, а то й по три авто. Щодо накрученого показника пробігу – то такий ризик можна повністю виключити. За такі маніпуляції в Америці передбачена кримінальна відповідальність.

Незаперечна перевага – якість і комплектація

Переважно рівні американські дороги не псують машини під час експлуатації. В поєднанні з якісним паливом це значно продовжує  експлуатаційний період авто. Не варто забувати та про те, що американські водії їздять набагато делікатніше, і користуються власними машинами рідше, ніж українці, що дозволяє зберегти їх в ідеальному стані.

Той же американський менталітет сприяє тому, що американські авто відрізняється багатою комплектацією, у порівнянні зі своїми «європейськими колегами». Коробка автомат, клімат-контроль, яскравий, стильний дорогий дизайн – це те, без чого переважна більшість американців не уявляє своїх автомобілів.

Прозорість

Купуючи авто в Америці, ви гарантовано маєте можливість прослідкувати її історію – власників, ТО, можливі ДТП. Все прозоро і відстежується в офіційному порядку. Це дозволяє уникнути не тільки неприємних сюрпризів під час експлуатації, а й проблем з законом.

Компанія A_dream допоможе вам підібрати авто зі справжньою економією, допоможе вам в з сертифікацією та розмитненням автомобіля. Звертайтесь і ми докладемо всіх зусиль, щоб ви були задоволені співпрацею з нами та відчули на собі всі переваги авто із США!

Які переваги відчули на собі наші клієнти?
Корисно? Поділіться статтею в Соц. мережах

Інші статті з цієї рубрики